Szanowni Państwo, Drodzy Klienci, Przyjaciele i Współpracownicy,
Po wielu latach wspólnego odkrywania świata nadszedł moment kończący działalność mojego Biura Turystycznego Eva-Tour.
Chcę z całego serca podziękować wszystkim, którzy przez te lata obdarzyli mnie swoim zaufaniem. Dziękuję moim Klientom za to, że powierzali mi organizację swoich podróży, rodzinnych wakacji, wycieczek i obozów. To dzięki Państwu mogłam realizować swoją pasję i uczestniczyć w tworzeniu pięknych wspomnień.
Słowa wdzięczności kieruję również do niezawodnych Przewoźników i ich Kierowców, z którymi miałam przyjemność współpracować za ich profesjonalizm, bezpieczeństwo, życzliwość i tysiące wspólnie przejechanych kilometrów. Dziękuję Pilotom i Przewodnikom za zaangażowanie, wiedzę, serdeczność oraz niezwykłą umiejętność sprawiania, że każda podróż stawała się wyjątkową przygodą.
Dziękuję wszystkim Partnerom i Osobom, które były częścią tej drogi. Dzięki Wam moja praca miała sens i przynosiła wiele satysfakcji.
Żegnam się z ogromną wdzięcznością i wzruszeniem. Pozostawiam w pamięci niezliczone wspomnienia, spotkania, uśmiechy i historie, które na zawsze pozostaną w moim sercu.
Życzę wszystkim Państwu wielu pięknych podróży, spełniania marzeń i spotykania na swojej drodze życzliwych ludzi.
Wierzę, że podróże mają niezwykłą moc, uczą, inspirują i zbliżają ludzi. Niech nigdy ich Państwu nie zabraknie.
Dziękuję, że byliście ze mną.
Z wyrazami szacunku i wdzięczności
Ewa Zaleska-Figaj
Właścicielka Biura Turystycznego Eva-Tour